назад
вперед


Соціально-психологічна служба

      Діяльність психологічної служби навчального закладу відбувається відповідно до плану роботи практичного психолога за такими основними напрямами: організаційно-методичний, психодіагностичний, консультаційний, корекційно-відновлювальний та розвивальний, психолого-просвітницький, зв'язки з громадськістю. Практичний психолог Зеленецька І.С.  вивчає контингент учнів, сім´ї, в яких вони виховуються, проводить тестування з метою виявлення шкідливих звичок серед учнівської молоді, проводить корекційно-відновлювальну роботу з учнями, схильними до правопорушень, розробляє цикл лекційних та практичних занять, співпрацює із районними службами у справах дітей.  Просвіта батьків відбувалася на батьківських зборах. Просвіта педагогічних працівників відбувалася на методичних засіданнях, засіданнях ради профілактики та в індивідуальному порядку. Надавалась консультативна допомога учням у вирішенні міжособистісних стосунків та збереження психічного здоров'я учнівської молоді.
    Складений соціальний паспорт ліцею. У ліцеї протягом року навчалися 12 учнів з категорії «Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування», 3 учнів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, 20 із малозабезпечених сімей (за довідками), 51 учень із багатодітної родини,   18 учнів з неповних сімей, 39 – з проблемних сімей, 6 учнів – діти-інваліди.
   Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування забезпечуються гуртожитком, трьохразовим харчуванням. Усі виплати відносно цих дітей проводяться в повному обсязі і своєчасно. Протягом року отримують грошову матеріальну допомогу. Щоліта діти цих категорій оздоровлюються в таборах відпочинку.
   Роботу з соціально незахищеними категоріями учнів проводить соціальний педагог  Коченко О.В. За результатами соціально-психологічних досліджень, психодіагностики виявлено учнів, що потребують особливої уваги. З ними проводились індивідуальні заняття, надано консультації, поради у виробленні подальшої системи дій з ситуації, що виникла, здійснено просвітницьку діяльність з певних проблем. Особливої уваги потребують 12 учнів ліцею з психофізичними вадами. Організовано обстеження умов проживання учнів, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Практичний психолог та соціальний педагог беруть участь у засіданнях ради профілактики правопорушень серед учнів, готують виступи на батьківські збори, працюють над поповненням кабінетів нормативно-правовим, інформаційним та методичним матеріалом.

Батькам на замітку!

 

Любов батьків, яка вона?

 

Важкі підлітки. Що робити?

 

Учні групи ризику. Які вони?

 

Особливості підліткового віку

 

Правова консультація

 

Права і обов'язки батьків

 

Попередження торгівлі дітьми

 

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

 

Цивільна відповідальність неповнолітніх

 

Адміністративна відповідальність неповнолітніх

 

Захист дитини від експлуатації праці

 

Працевлаштування неповнолітніх в Україні: особливості законодавства

 

Посібник з протидії мови ненависті онлайн через освіту з прав людини 

 

Закладинки - Протидія мові ненависті онлайн через освіту з прав людини

 

Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.