назад
вперед

26 жовтня у Гайворонському ліцеї відбулися змагання з легкоатлетичного багатоборства. Учні змагалися з таких видів : біг 60 м., метання гранати, стрибок у довжину з місця. Переможцями з бігу на 60 м. серед юнаків став Понько Руслан 153 гр, серед дівчат Кучер Валентина група 158. З метання гранати переможцем став Конопелько Микола група 150, та Скрипник Валентина група 145. Зі стрибка у довжину переможцями стали Сторожук Євгеній група 142, та Кучер Валентина група 158.

Подробнее
  • Просмотров: 235
  • Комментариев: 0

Протягом двох тижнів у Гайворонському ПАЛ проводився турнір з міні футболу, учасниками якого були представники від усіх груп. У фінал вийшли учні 162 та 142 груп. Переможцями стали учні групи 162. Фіналістів було нагороджено дипломами.