Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/gpalcomu/gpal-35.pp.ua/engine/modules/show.full.php on line 348  DataLife Engine > Версия для печати > ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
Главная > Заходи з охорони праці > ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ


20-05-2019, 07:27. Разместил: adminadmin

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

   Нагадуємо, що згідно  із  ст.59 Закону України «Про освіту»  у  поза навчальний час та під час учнівських канікул батьки несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їхнього  життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні.

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей.                                                                                                                              Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, технікою.                                                                                                         

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про безпеку. Це варто зусиль!   Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя.                                                                                       А щоб неочікувана мить не стала сумним відтінком біди - потрібно давати дітям    чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

    Пам’ятайте, що за неналежне виховання дітей чи неналежний догляд за ними передбачено                       відповідальність :   - за невиконання батьками своїх обов’язків - адміністративну відповідальність /ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення/  ;                                                                                   - за злісне невиконання своїх обов’язків -   кримінальну відповідальність  / ст.166 Кримінального кодексу України/.

dle

Вернуться назад