Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/gpalcomu/gpal-35.pp.ua/engine/modules/show.full.php on line 348  DataLife Engine > Версия для печати > Наказ110
Главная > Заходи з охорони праці > Наказ110

Наказ110


20-05-2019, 07:21. Разместил: adminadmin

Н А К А З У Ю:

1. Керівництву груп провести додаткову роз'яснювальну роботу з батьками щодо навчання своїх дітей безпечній поведінці в побуті, зокрема, формуванню в учнів розуміння правил поведінки на воді, безпеки поводження з газом, вогнем, електричними приладами; заборони експериментування з небезпечними речовинами.

 2.  Роз’яснити  батькам, як формувати в учнів навички діяти в надзвичайних ситуаціях.

 3. Звернути увагу батьків на те, що лише власним прикладом вони продемонструють правила безпечної поведінки у побуті.

4. Нагадати батькам, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту» в поза навчальний час та під час учнівських канікул батьки несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня як у робочі, так  і вихідні дні.                                   

5.  Провідному фахівцю  з ОП Юшковій З. А. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Давлятяну А.Г.  підготувати та довести до відома працівників текст звернення до батьків.                  (Додаток №1).

6.  Зобов’язати класних керівників та МВН перед початком літніх канікул провести змістовну роботу щодо формування в учнів основ здорового способу життя,  усвідомлення необхідності дотримання  правил безпечної поведінки, оволодіння прийомами, методами і засобами захисту від нещасних випадків, травм, які виникають у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі  (згідно з Додатком № 2).

7.  Класним керівникам зробити відповідні записи у журналі виховної роботи.   

8.  Керівництву груп провести інформаційно-роз'яснювальну роботу з батьками стосовно порядку розслідування нещасних випадків з дітьми, що сталися  у побуті.

9.  Керівництву груп провести інформаційно-роз'яснювальну роботу з батьками щодо їхньої відповідальності    за неналежне виховання дітей чи неналежний   догляд за ними.

10.  Зобов’язати класних керівників та МВН під час батьківських зборів довести до відома батьків текст спільного звернення , про що скласти відповідні протоколи ( або надіслати листа у кожну родину).                                                                           11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника з НВР Давлятяна А.Г.

12. Інспектору відділу кадрів ознайомити з наказом всіх відповідальних осіб під підпис.

dle

Вернуться назад