Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/gpalcomu/gpal-35.pp.ua/engine/modules/show.full.php on line 348  DataLife Engine > Версия для печати > Найбільше багатство - здоров’я
Главная > Заходи з охорони праці > Найбільше багатство - здоров’я

Найбільше багатство - здоров’я


16-01-2018, 07:19. Разместил: adminadmin

НАКАЗУЮ:

1.В період з 12.02.2018  по  16.02. 2018 р. провести в ліцеї Тиждень   сприяння здоровому способу життя, висвітливши тему: «Найбільше багатство - здоров’я» .

2.Спільно з керівництвом  районної  поліклініки  розробити і затвердити у належному порядку план заходів, що будуть проводитись в рамках Тижня ОБЖД.

 Термін виконання – до 29.01.2018 р.

      Відповідальний виконавець : медсестра Березовська А.І.

3.Створити оргкомітет і журі для підготовки Тижня ОБЖД і підведення підсумків в          

    наступному складі :

    Голова комісії : ДАВЛЯТЯН А.Г. – заступник директора з навчально-виховної роботи.

    Члени комісії :

- представник адміністрації  поліклінічного відділення  КЗ Гайворонської  ЦРП                          (за погодженням);

ЮШКОВА З.А.          – провідний фахівець з ОП;

ФЕДЧЕНКО Р.В.       – методист;

БЕРЕЗОВСЬКА А.І.   – медсестра .

4.Заступнику директора   з  навчально-виховної роботи Далятяну А.Г. , головам методичних комісій організувати серед  майстрів в/ н, викладачів, учнів роз’яснювальну роботу по  заохоченню їх до активної участі у вікторинах, конкурсах, у проведенні  тематичних уроків .

5.Майстрам в/ н, класним керівникам подати план заходів щодо проведення Тижня безпеки життєдіяльності заступнику директора з навчально-виховної роботи  до 01.02.18 р.

6.Згідно з п.3 « Положення про проведення  Тижня сприяння здоровому способу життя », затвердженого начальником управління  освіти і науки, молоді та спорту, зобов’язати керівництво  груп  прийняти участь не менше, як в двох заходах.

7.Майстрам в/ н, класним керівникам, викладачам провести в групах тематичні уроки, класні години на наступні теми :

пропаганда здорового способу життя (особиста гігієна; заняття фізкультурою і спортом; закалювання; профілактика куріння, алкоголізму і наркоманії);

профілактика ВІЛ, СНіДу, венеричних захворювань;

репродуктивне здоров’я;

профілактика туберкульозу;

попередження кишкових захворювань;

 

профілактика грипу та гострих респіраторних захворювань. 

Під час підготовки бесід керівництву груп враховувати причини травмування учнів своєї групи у побуті, основні причини і рівень захворюваності, погіршення стану   навколишнього середовища і заходи щодо його охорони.

8.Майстрам в/ н, класним керівникам  організувати участь учнів у конкурсах малюнків, плакатів,рефератів, кросвордів; провести тренінгові заняття.   

9.Майстрам в/ н, класним керівникам  провести батьківські збори, під час яких розглянути питання профілактики  СНІД та інших інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також питання профілактики наркоманії, тютюнопаління, дитячого алкоголізму.

    Проведення бесід з батьками оформити протоколом. Протоколи представити заступнику директора з навчально-виховної роботи   до 15.02.18 р.

10.Медсестрі Березовській А.І. організувати зустрічі з лікарями – спеціалістами для учнів та їхніх батьків, а також особисто відвідати групи з метою проведення профілактичних бесід з учнями.

     Термін виконання:  з 12 по 16 лютого 2018 р.

11.Викладачам української та іноземної мови  Володіній О.І.,Романовій О.Л.; Кравцовій О.О.,                                      провести тематичні диктанти на тему «Найбільше багатство - здоров’я».                                                   Тексти диктантів представити журі до 12.02.18.

12.Викладачам  хімії, біології Стародуб  І.А.; Лінецькій Л.П. провести тематичні уроки, розкриваючи тему «Особиста гігієна – запорука власного здоров’я». Конспекти уроків представити журі до 12.02.18.

13.Практичному психологу Штельмах О.А..   та соціальному педагогу  Чорнобай О.В.  розробити і затвердити в належному порядку тестові питання для визначення в учнів схильності до шкідливих звичок. Провести відповідні тести і представити результати провідному спеціалісту з ОП Юшковій З.А. до 12.02.18.

14.Вихователю гуртожитку Бенику О.С. та медсестрі  Березовській А.І. до 15.02.18  провести                     з учнями, які мешкають в гуртожитку, вікторину на тему «Здорові батьки – здорові діти».

15.Вихователю гуртожитку Бенику О.С.;  коменданту  Заяць Н.М. , а також представникам учнівського самоврядування провести в гуртожитку з 12.02.2018  по  15.02. 2018 р.  Тиждень чистоти і здорового способу життя. Визначити найкращу і найгіршу кімнати за санітарним станом.

16.Журі підвести підсумки Тижня ОБЖД, заохотити переможців.

     Термін виконання:  до 16.02.18 р.

     Відповідальний: заступник  директора з  навчально-виховної роботи – Давлятян А.Г.

17.Інспектору відділу кадрів ознайомити з наказом всіх відповідальних осіб під підпис.                     

     Майстрам   в/ н ознайомити з наказом учнів.

18.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи – Давлятяна А.Г.

 

 

 

dle

Вернуться назад