назад
вперед


Охорона праці очами дітей

Нехтування працівниками елементарними правилами безпеки на робочому місці призводить до їх травмування, у тому числі й смертельного.

Галузі економіки, для  роботи  в яких здобувають  професії  учні нашого ліцею, є найбільш травмонебезпечними : агропромисловий комплекс, будівельна  галузь, транспорт  та соціально-культурна сфера.                                                            

 На підприємствах  цих галузей  протягом 2019 року сталося 70 % смертельних нещасних випадків від загальної кількості травмованих на виробництві.

Навчання працюючих безпечних умов праці - одна з головних складових в охороні праці, а тому розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров'я, життя і здоров'я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства.

 З метою використання творчих здібностей учнів для вирішення проблем у сфері охорони праці, застосування превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням у рамках Всесвітнього дня охорони праці   в ліцеї  з 02.12.2019 р. по 05.02.2020  буде проведено конкурс дитячого малюнку  на тему    «Охорона праці очами дітей» ( Наказ № 303 від 25.11.2019 р.)

dle

Подробнее
  • Просмотров: 59
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.