назад
вперед


Мала іскра - великий вогонь!

За цією статистикою пожеж - трагедії багатьох людей, збитки на мільйони гривень. Але , не виміряти гіркоту втрат, коли гинуть у вогні діти.

З метою попередження виникнення пожеж на території навчального закладу і в побуті, а також травм, опіків, стресів та інших ушкоджень здоров'я, пов'язаних з пожежами, за наказом директора ліцею з 05 по 09 листопада 2018 р.  проведено Тиждень безпеки життєдіяльності              «Мала іскра - великий вогонь!»                                                                                 Для проведення Тижня ОБЖД був затверджений план заходів, більшість пунктів якого виконано.  

 Дирекція ліцею склала звернення до батьків, що стосується правил пожежної безпеки у побуті і відповідальності батьків за життя та здоров’я своїх дітей. Дане звернення було зачитано на батьківських зборах.

Команда юних пожежників під керівництвом командира дружини - Беника О.С.  провела обстеження гуртожитку щодо дотримання протипожежного режиму. У деяких кімнатах виявлені порушення вимог пожежної безпеки. Винуватці попереджені.Члени юнацької пожежної дружини постійно застосовують свої знання і навички на практиці - підтримують належний рівень пожежної безпеки в гуртожитку, в своїх лабораторіях і майстернях.                                                              

Юні пожежники прийняли участь в організації  практичного тренування  мешканців гуртожитку щодо евакуації з будівлі на випадок пожежі, а також  провели вивчення правил практичного  користування вогнегасниками.

Організовано виховний захід за участі представників  Гайворонської пожежно-рятувальної частини №21.  Під час зустрічі здобувачі освіти  набули багато цікавих  знань про службу рятівників, їх знаряддя і особливості роботи, а також збагатили свої знання щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях ; взяли участь у змаганнях на кращого рятувальника.

    Провідний фахівець з ОП Юшкова З.А.  провела  відкритий виховний захід «Умови виникнення пожежі та її небезпечні чинники», підготувала дві презентації.                        

 У виховному заході участь приймали  учні  групи 188.

    Метою проведення даного заходу було ознайомити здобувачів освіти  з небезпечними чинниками пожежі; правилами надання першої допомоги потерпілим на пожежі, а також розвинення мотивації до безпечногоспособу життя, потреби у повсякденному  дотриманні правил пожежної безпеки; виховання поваги до праці пожежників – рятувальників.

    Учениця гр.168 Кадієвська Р. підготувала презентацію «Не зашкодь собі й природі».

    Учень гр.163 Левчук В.  підготував презентацію «Класифікація пожеж і правила поведінки в разі пожежі».                                                                                            

    Всі майстри  в/н, класні керівники провели в групах класні години на тему                                                                                       «Мала іскра - великий вогонь!».

      Проведено конкурс  тематичних стінгазет  і малюнків .

      Учні 188 гр. Стародуб А. та Поліщук Ю. виготовили власними силами ляльку-пожежника.

Разом з тим,  необхідно відмітити, що деякі пункти плану заходів проведення Тижня  пожежної безпеки, не виконані:                                                                                               - не проведено відпрацювання дій на випадок пожежі всім особистим складом ліцею;

- керівництво груп не оформило протоколами проведення бесід з батьками щодо попередження пожеж у побуті і дитячого травматизму, пов'язаного з виникненням пожеж;

- не всі майстри  і керівники підрозділів оформили проведення позапланового інструктажу  стосовно правил пожежної безпеки під час опалювального сезону;  - мала кількість груп  взяла участь у підготовці  і проведенні конкурсу малюнків і стінгазет.

Враховуючи вищесказане.

dle

Подробнее
  • Просмотров: 157
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.