назад
вперед


ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

   Нагадуємо, що згідно  із  ст.59 Закону України «Про освіту»  у  поза навчальний час та під час учнівських канікул батьки несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їхнього  життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні.

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей.                                                                                                                              Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, технікою.                                                                                                          

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про безпеку. Це варто зусиль!   Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя.                                                                                       А щоб неочікувана мить не стала сумним відтінком біди - потрібно давати дітям    чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

 

    Пам’ятайте, що за неналежне виховання дітей чи неналежний догляд за ними передбачено                       відповідальність :                                                                                                                                                     - за невиконання батьками своїх обов’язків - адміністративну відповідальність /ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення/  ;                                                                                   - за злісне невиконання своїх обов’язків -   кримінальну відповідальність  / ст.166 Кримінального кодексу України/.

 

 

В.о. директора ліцею.                                             В.В.Бурнос

 

dle

Подробнее
  • Просмотров: 1241
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.