назад
вперед


Про забезпечення безпеки життєдіяльності учнів під час літніх канікул

Н А К А З У Ю:

1. Керівництву груп провести додаткову роз'яснювальну роботу з батьками щодо навчання своїх дітей безпечній поведінці в побуті, зокрема, формуванню в учнів розуміння правил поведінки на воді, безпеки поводження з газом, вогнем, електричними приладами; заборони експериментування з небезпечними речовинами.

 2.  Роз’яснити  батькам, як формувати в учнів навички діяти в надзвичайних ситуаціях.

 3. Звернути увагу батьків на те, що лише власним прикладом вони продемонструють правила безпечної поведінки у побуті.

4. Нагадати батькам, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту» в поза навчальний час та під час учнівських канікул батьки несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня як у робочі, так  і вихідні дні.                                   

5.  Провідному фахівцю  з ОП Юшковій З. А. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Давлятяну А.Г.  підготувати та довести до відома працівників текст звернення до батьків.                  (Додаток №1).

6.  Зобов’язати класних керівників та МВН перед початком літніх канікул провести змістовну роботу щодо формування в учнів основ здорового способу життя,  усвідомлення необхідності дотримання  правил безпечної поведінки, оволодіння прийомами, методами і засобами захисту від нещасних випадків, травм, які виникають у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі  (Додаток № 2).

7.  Класним керівникам зробити відповідні записи у журналі виховної роботи.   

8.  Керівництву груп провести інформаційно-роз'яснювальну роботу з батьками стосовно порядку розслідування нещасних випадків з дітьми, що сталися  у побуті.

9.  Керівництву груп провести інформаційно-роз'яснювальну роботу з батьками щодо їхньої відповідальності    за неналежне виховання дітей чи неналежний   догляд за ними.

10.  Зобов’язати класних керівників та МВН під час батьківських зборів довести до відома батьків текст спільного звернення), про що скласти відповідні протоколи ( або надіслати листа у кожну родину).                                            

11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника з НВР Давлятяна А.Г.

12. Інспектору відділу кадрів ознайомити з наказом всіх відповідальних осіб під підпис.

 

 

В.о. директора Гайворонського

професійного аграрного ліцею                                                  В.В.Бурнос     

dle

Подробнее
  • Просмотров: 586
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.