назад
вперед


Казка про техніку "Небезпеки"

 Не встигнувши перевдягатися у  спецодяг,  слюсар Хитрий  зайшов до приміщення, де майстер  транспортного цеху Новенький Миколай видавав змінні завдання.                                                                                                                                                               

   Майстер  Новенький, незважаючи на те,  що  слюсар Хитрий   був без спецодягу, одразу видав йому усне розпорядженняйти до іншого підрозділу за ручним електроінструментом.   Слюсар Хитрий   пішов у вказаний підрозділ не за встановленим маршрутом руху, а через ремонтно-механічний цех .

   Йдучи по ремонтно-механічному цеху, слюсар Хитрий    звернув увагу на включений свердлильний верстат.  За експлуатацію даного верстату  (як стало зрозуміло з таблички, розташованої  біля нього)  був відповідальний слюсар ремонтно-механічного цеху                             Нерозумний Дмитро. 

За завданням майстра даного цеху  Нерозумний    повинен був просвердлити чотири отвори  в корпусі двигуна. Але,  Нерозумний , залишивши включеним свердлильний верстат, спокійно курив на вулиці, притулившись до дверей складського приміщення , в якому зберігалися балони з пропаном.

 Слюсар транспортного цеху Хитрий Євген  зрадів  щасливій   випадковості,  що біля свердлильного  верстату нікого немає :  тому, що у нього в кишені лежала заготовка, яку він вчора на роботі зробив для особистих цілей. А в цій заготовці необхідно було просвердлити два отвори. 

         В цей час на своє робоче місце повернувся слюсар ремонтно-механічного цеху  Нерозумний Дмитро.  Побачивши, що якась стороння особа працює за його верстатом,                        Нерозумний    спробував силою відштовхнути Хитрого.                                                                                           

 

Від  несподіваного  різкого руху Хитрий Євген  впустив двигун  на ногу  Нерозумного Дмитра.   Нерозумний  закричав від болю і дуже голосно обізвав Хитрого   нецензурними словами;   потім  трохи підняв травмовану ногу і почав розглядати рану. 

 Для рівноваги Нерозумний випадково оперся на шпиндель дриля, що обертається.   На шпиндель почала намотуватися куртка його спецодягу, манжет якої  не був застебнутий  на ґудзики.                                                 

   Побачивши, що спецодяг Нерозумного Дмитра потрапив під  дію обертових елементів, Хитрий Євген  почав відтягувати його за руку від дриля.     Від різкого руху, сильного болю і страху Нерозумний Дмитро ще голосніше закричав, а  потім знепритомнів.

 На крик травмованого Нерозумного Дмитра прибіг майстер ремонтно-механічному цеху Небезпечний Олександр.   Побачивши, що відбувається, майстер Небезпечний побіг до групового живильного автомату і знеструмив весь цех, відключивши в тому числі свердлильний верстат від подачі електроструму.       

 Далі  майстер Небезпечний,  не  з'ясувавши , як себе почуває Нерозумний Дмитро,                                       чи  потрібна йому медична допомога,  побіг доповісти про те, що сталося , начальнику цеху.

    Слюсар Хитрий Євген, подивившись на Нерозумного Дмитра, який лежав без свідомості, поспішив ретируватися з місця події, не забувши прихопити з собою двигун.

А можливо це не казка?  Можливо хтось впізнав себе ?

 

 

dle

Подробнее
  • Просмотров: 383
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.