назад
вперед


Тиждень ОБЖД «Жити цікаво та безпечно»

Головною метою Дня ЦЗ  була практична перевірка здатності учнів та працівників грамотно і чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; виховання впевненості у ефективності заходів; формування відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності при виконанні завдань ЦЗ.

Основні цілі і завдання, поставлені учнівсько-викладацькому складу, виконані. Під час проведення Дня ЦЗ  учні показали здатність вірно діяти за сигналами оповіщення, користуватись засобами колективного та індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу потерпілим.

Викладацько-учнівський склад було поділено на 4 команди, які приймали участь у змаганнях. Змагання проведено в два етапи ( І підготовка презентації і виготовлення стінгазети;                                     ІІ – практичний тур). Крім того, було відпрацьовано план евакуації  та  організовано зустріч із представниками служби надзвичайних ситуацій державної пожежно-рятувальної частини № 21. 

 Журі ретельно проаналізувало роботу кожної команди і підвело підсумки.

   За підтвердження  теоретичних знань і практичних навичок під час дій у надзвичайних ситуаціях та за підсумками всіх  етапів Тижня БЖД  «Жити  цікаво та безпечно»   відзначено команди:

команду  будівельного  циклу  за зайняте І місце;

команди циклу кухар-кондитер та циклу  кравець – закрійник – за зайняте ІІ  місце.

 

   Для  участі в обласному  етапі  конкурсу  направлено  презентації  на  тему «Жити цікаво і безпечно»  , підготовлені  провідним спеціалістом з ОП Юшковою З.А.;                                                 командою кравців – закрійників та командою будівельного циклу.

dle

Подробнее
  • Просмотров: 275
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.