назад
вперед


Всесвітній День охорони праці (Юшкова)
Крім того, в Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон осіб; з них у шкідливих і важких умовах працюють майже15%.
Рівень травматизму на виробництві серед цієї вікової групи вищий на 40%, ніж серед працівників старше 24 років.
Недобросовісні роботодавці намагаються приховувати дитячу працю на власних підприємствах, адже вони зобов’язані нести юридичну відповідальність за неповнолітніх.
За результатами державного нагляду, спрямованого на запобігання економічній експлуатації молоді, зокрема дітей, встановлено, що 65% перевірених підприємств, де використовують працю неповнолітніх, порушують права дітей.
Щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів невирішених проблем охорони праці, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці, міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці . В цьому році він проходить під девізом „ Захищене і здорове покоління ” .
Керівництво ліцею не залишається осторонь . З 23 по 27 квітня 2018p. в ліцеї буде проведено Тиждень охорони праці . Затверджено цілий ряд заходів, в тому числі 25.04.18 провідний фахівець з ОП Юшкова З.А. проведе семінар-навчання для педагогічних працівників.
dle

Подробнее
  • Просмотров: 561
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.