назад
вперед


ОП очима дітей

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки є вугільна промисловість, агропромисловий комплекс, будівельна галузь, транспорт та соціально-культурна сфера.                             На підприємствах цих галузей  протягом 2017 року сталося 78 % смертельних нещасних випадків від загальної кількості травмованих на виробництві.

Навчання працюючих безпечних умов праці - одна з головних складових в охороні праці,                 а тому розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров'я, життя і здоров'я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства.

 

 З метою використання творчих здібностей учнів для вирішення проблем у сфері охорони праці, застосування превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням  у рамках Всесвітнього дня охорони праці передбачено провести в ліцеї  з 15.01.2018 р. по 09.02.2018  конкурс дитячого малюнку  на тему    «Охорона праці очами дітей» ( Наказ № 12 від 09.січня 2018 р.)

dle

Подробнее
  • Просмотров: 559
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.