назад
вперед


Звернення до батьків

ДІТИ І СІРНИКИ

Пожежі, спричинені пустощами з вогнем дітей, - серйозна проблема. Зазвичай боротьба з цим лихом зводиться до заборон, після яких діти продовжують шукати яскравих вражень.

ДІТИТА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІПРЕДМЕТИ

Діти люблять яскраві враження, серед яких можуть бути дуже небезпечні.Малі ши­беники з властивою їм необережністю запалюють піротехнічні вироби, дістаю­чи опіки і травми;знаходять патрони й заради забави кидаютьу вогонь. Такі історії закінчуються плачевно.

Шановні батьки!

Дитина повинна раз і назавжди засвоїти просту істину: не можна брати в руки вибухонебезпечні предмети. Ви маєте чітко й дохідливо пояснити синові чи доньці, чому саме цього не слід робити.

       Звертаємо вашу увагу на те, що діти ще не мають досвіду безпечної поведінки в побуті. І саме вам слід прищеплювати їм навички та вміння, навчати відпові­дати за свою поведінку.

Дітей не залишайте самих. Якщо потрібно вийти кудись, попросіть когось із дорослих побути з ними. Небезпечно зачиняти дітей у квартирах.У разі пожежі вони не зможуть самостійно вийти з приміщення. Рятуючись від вогню і диму, діти зазвичай
ховаються під ліжками, в шафах тощо, а це значно ускладнює пошуки їх у задимленому й охопленому вогнем приміщенні.
Батькам потрібно домагатися, щоб син чи донька змалку усвідомили таку просту істину: вогонь — дуже небезпечний, він може спричинити трагедію. Крім того, важливо, щоб діти
знали, як поводитися в разі небезпеки, і за потреби могли самостійно викликати
допомогу.

Захист дитини – в руках дорослих. Тільки спільна робота педагогічного колективу і сімї допоможе уникнути надзвичайних ситуацій; навчить правильно і швидко діяти у разі пожежі.           

 

 

 

В\о директора Гайворонського

 

професійного аграрного ліцею                                           В.І.Кравцова

dle

Подробнее
  • Просмотров: 628
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.