назад
вперед


День працівників сільського господарства
  • Автор: adminadmin
  • 25-11-2019, 12:57
  • Категория: ---

  21 листопада, разом з представником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Галиною Круць побували в Гайворонському професійному аграрному ліцеї. Взяв участь в урочистостях, присвячених Дню працівників сільського господарства.
Під час урочистих заходів привітав викладачів, учнів та усіх присутніх зі святом. При цьому зазначив, що сьогодні українці відзначають у всій країні День Гідності та Свободи. 
Відтак, усі присутні вшанували память учасників Революції гідності, а також тих, хто боронив нашу Батьківщину під час неоголошеної війни з боку Російської Федерації.
Усім відомо, що в даний час сільсько-господарська освіта набуває особливого значення.
"Сьогодні сучасна сільськогосподарська техніка, так, як комбайн, те ж саме що космічний корабель за кількістю приладів. Ця техніка досить складна, але вона дозволяє комфортно працювати людині, а також досягати високих результатів за рахунок точкових посівів, точкового внесення добрива та інших робіт. Але, отримавши таку техніку, керівник сільськогосподарського підприємства повинен мати високопрофесійного фахівця, який буде її обслуговувати. Тому мова йде не про збільшення кількості фахівців, а про іншу якість їх підготовки".
Під час урочистих заходів вручив аграрному ліцею подарунок - пральну машину.
Учні цього навчального закладу порадували присутніх цікавою концертною програмою.

 

День працівників сільського господарства

 

 

 

dle

Подробнее
  • Просмотров: 60
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.