назад
вперед


CHALLENGE
  • Автор: adminadmin
  • 6-12-2018, 13:44
  • Категория: ---

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, в Гайворонському професійному аграрному ліцеї, за сприянням Гайворонського осередку громадської організації Всеукраїнський союз ветеранів АТО, відбувся виховний захід.

Основна ідея заходу є думка про те, що Україна, наша Батьківщина, переживає зараз непростий час: в нас розв’язана гібридна, марна, кривава і непотрібна, як і всі війни, війна, сини і дочки України гинуть на Сході, але так буде не завжди, із мук і розпачу народиться нова, економічно сильна, морально і територіально єдина Україна. Під час проведення заходу використовувались добре відомі і зовсім нові пісні, поява яких пов’язана з подіями на Сході нашої держави. Захід налаштовує на патріотичну хвилю, підтримувалась постійна емоційна напруга. Наголошувалась постійна думка, про те, що ми є учасниками всіх подій, які відбуваються в нашій державі чи стосується нашої України.

А також навчальний заклад підтримує CHALLENGE 28 окремої механізованої бригади #ЗСУ_це , та передає естафету навчальним закладам Кіровоградщини. Ставте хештег #ЗСУ_це тапривітайте НАШУ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ.

dle

Подробнее
  • Просмотров: 9694
  • Комментариев: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.